Ella Fort - Handgesigneerde kleuren lithografie - Verkocht

Ella Fort - Handgesigneerde kleuren lithografie kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ella Fort
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Ella Fort

Techniek: Lithografie in kleur

Papier: 300 grams papier

Gesigneerd: handgesigneerd

Nummer: 355 / 390

Formaat: 38 x 28 cm

Conditie: Nieuwstaat

Ella Fort

Geplaatst door  kunstwinkel
1289 verkochte items