Ella Fort - Village ae Lavendel - handgesignerd en genummerd - Verkocht

Ella Fort - Village ae Lavendel - handgesignerd en genummerd kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ella Fort
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ella Fort

Village ae Lavendel

handgesigneerd en genummerd

kleurlithografie

oplage 390 + e.a.

afmetingen blad 38,0 x 56,0 cm

afmetingen beeld 28,0 x 43,0 cm

in goede staat

Ella Fort

Geplaatst door  barb52
281 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)

Starttijd7-10-2014 om 10:47
Eindtijd12-10-2014 om 10:47
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken