Ella Fort - Village ae Lavendel - handgesignerd en genummerd - Verkocht

Ella Fort - Village ae Lavendel - handgesignerd en genummerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ella Fort
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ella Fort

Village ae Lavendel

handgesigneerd en genummerd

kleurlithografie

oplage 390 + e.a.

afmetingen blad 38,0 x 56,0 cm

afmetingen beeld 28,0 x 43,0 cm

in goede staat

Ella Fort

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

249 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-10-2014 om 10:47
Eindtijd:12-10-2014 om 10:47
zon
11 okt. / 17:45
€ 25