Ella Fort - Village ae Provence - handgesignerd en genummerd - Verkocht

Ella Fort - Village ae Provence - handgesignerd en genummerd kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ella Fort
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ella Fort

Village ae Provence

handgesigneerd en genummerd

kleurlithografie

oplage 390 + e.a.

afmetingen blad 38,0 x 28,0 cm

afmetingen beeld 30,0 x 20,0 cm

in goede staat

Ella Fort

Geplaatst door  barb52
282 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)