Ella Fort - Village ae Provence - handgesignerd en genummerd - Verkocht

Ella Fort - Village ae Provence - handgesignerd en genummerd kopen? Bied vanaf 25!
  • Ella Fort
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ella Fort

Village ae Provence

handgesigneerd en genummerd

kleurlithografie

oplage 390 + e.a.

afmetingen blad 38,0 x 28,0 cm

afmetingen beeld 30,0 x 20,0 cm

in goede staat

Ella Fort

Geplaatst door  barb52
FA. (3 )

253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-10-2014 om 10:36
Eindtijd:12-10-2014 om 10:36
zon
11 okt. / 17:44
€ 25