Ella Fort, Zuidelijk berglandschap, Schitterende Kleuren Lithografie

Ella Fort, Zuidelijk berglandschap, Schitterende Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Ella Fort, Zuidelijk berglandschap, Schitterende Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 1!Ella Fort, Zuidelijk berglandschap, Schitterende Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 1!Ella Fort, Zuidelijk berglandschap, Schitterende Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 1!Ella Fort, Zuidelijk berglandschap, Schitterende Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 1!

Ella Fort

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
  • Ella Fort
GesigneerdHandgesigneerd

Ella Fort - Zuidelijk berglandschap

Schitterende Kleuren lithografie op zwaar art-paper

Romantisch Frans zomers landschap

Handgesigneerd en genummerd 65 van 390

In superstaat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 38,0 x 56,0 cm, motief: 28,0 x 43,0 cmrootte:

Garantie en verzending: Authenticiteit en originaliteit gegarandeerd. Indien niet juist omschreven dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug. Kavels worden goed verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden. Afhalen kan ook. Bij meerdere kavels geldt slechts 1 maal verzendkosten. Zie ook mijn andere veilingkavels.

Kunstenaar: Ella Fort was born in Bordeaux. After successful artistic studies in Paris, she diligently devoted herself to her art, which has rewarded her with many first prizes.her works have been published by many major art companies, in France and abroad. She continues to devote all of her attention to her art and is prized by many collections and exhibits.

Ella Fort

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:04-10-2015 om 16:55
Eindtijd:11-10-2015 om 16:55

Biedingen (3):

DennisD
10 okt. / 22:45
€ 5
TonyZiva
8 okt. / 10:21
€ 3
mappart
6 okt. / 07:39
€ 1