Els Amman - Monoprint

Els Amman - Monoprint kopen? Bied vanaf 150!
Els Amman - Monoprint kopen? Bied vanaf 150!Els Amman - Monoprint kopen? Bied vanaf 150!
  • Els Amman (1931-1978)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Techniek Gemengde Druktechniek
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 1

Mooie monoprint in lijst. De lijst heeft aan de achterzijde lichte vochtschade die aan de voorzijde niet te zien is. Print en lijst zijn gedroogd in een droogkamer.
Els Amman (Leiden, 4 september 1931 – Groningen, 4 augustus 1978) was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, graficus en collagist. Ze werd bekend door haar kleurrijke "rolling paintings" in de traditie van Hendrik Werkman. Zij was de buitenechtelijke dochter van graficus Arend Hendriks.[1]

Amman liep school bij onder andere Paul Citroen, studeerde aan de Haagse Koninklijke Academie (1950). Ze werd gedurende haar loopbaan aangemoedigd door de directeur van het Groninger Museum, Jos de Gruyter. Haar werk wordt vooral in Groningen verzameld. In de gemeentelijk collectie neemt haar werk een opvallende plaats in. Het Centrum voor Beeldende Kunst stelde in 1993 haar werk tentoon in de serie "De klassieke Groningers".
Vochtbeschadiging aan de achterzijde van het karton, werk is niet aangetast en in droogkamer geweest.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haren, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00