Engelbert Gijsbrecht van Heusden - In de Hemel overwint het Licht - 1967 - Verkocht

Engelbert Gijsbrecht van Heusden - In de Hemel overwint het Licht - 1967 kopen? Bied vanaf 70!

Engelbert Gijsbrecht van Heusden - In de Hemel overwint het Licht - 1967 kopen? Bied vanaf 70!Engelbert Gijsbrecht van Heusden - In de Hemel overwint het Licht - 1967 kopen? Bied vanaf 70!
  • Engelbert Gijsbrecht van Heusden (1900-1983)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1967
Drager Hardboard
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 75 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
dr. Engelbert G. van Heusden was arts / reumatoloog te Renkum en woonde De La Reyweg 2 in Arnhem, waar hij schilderde en dichtte.
Het thans aangeboden werk heeft van 1967 tot 2004 gehangen in het verzorgingshuis De Hemelse Berg in Renkum, en was een geschenk van Van Heusden aan de zusters daar.

Binnen Nederland € 11,00

Engelbert Gijsbrecht van Heusden (1900-1983)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  michaelvanheck
313 verkochte items
Alle items (4)
100 cm
75 cm