Engelien Kooy - La visite - Verkocht

Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!
  • Engelien Kooy (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/75
Vrolijke kleurige moderne afbeelding
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Engelien Kooy (1957)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artzaanstad
75 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
60 cm
65 cm

ObjectlocatieZaandam,  Nederland
Starttijd24-11-2022 om 13:26
Eindtijd8-12-2022 om 22:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken