Eric Toebosch - Als een hond omvalt

Eric Toebosch - Als een hond omvalt kopen? Bied vanaf 35!
Eric Toebosch - Als een hond omvalt kopen? Bied vanaf 35!Eric Toebosch - Als een hond omvalt kopen? Bied vanaf 35!
  • Eric Toebosch (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren
Uit de dieren serie van Eric Toebosch in zeer goede staat.

Het werk is gesigneerd en genummerd. De zeefdruk is gedrukt op dun Japanspapier en daarna voor de stevigheid verlijmd op zuurvrij karton het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Eric Toebosch (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2730 verkochte items
Alle items van deze verkoper (469)
40 cm
30 cm
Starttijd:28-11-2022 om 15:14
Eindtijd:11-12-2022 om 22:21
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland