Erli Esselink - Paradise - Touch , Handgesigneerd. - Verkocht

Erli Esselink - Paradise - Touch , Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Erli Esselink - Paradise - Touch , Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!Erli Esselink - Paradise - Touch , Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lady2
FA. (2)

Lid sinds 2020
7 verkochte items
  • Erli Esselink (1938)
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlSurrealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
Lijst80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de serie Paradise: Touch

Handgesigneerd, Acryl op paneel
Smalle aluminium lijst

Een paradijsverhaal: Adam is nog alleen in het paradijs, door zijn aanraking verandert een  slang in de eerste vrouw, Eva.

Smalle aluminium lijst

Erli Esselink (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lady2
FA. (2)

Lid sinds 2020
7 verkochte items
65 cm
80 cm
65 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2020 om 19:49
Eindtijd:14-01-2021 om 09:18
Janhakroeze
13 jan. / 22:19
€ 70