5. Erli Esselink

Erli Esselink (1938)

3 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Erli ESSELINK (Bandung 1938)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Erli Esselink - Een oude bekende - uit de serie Kleine dorpsverhalen kopen? Bied vanaf 50!

Erli Esselink - Een oude bekende - uit de serie Kleine dorpsverhalen

Geplaatst doorlady2

Jaartal2006
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erli Esselink - Generatie kopen? Bied vanaf 50!

Erli Esselink - Generatie

Geplaatst doorlady2

Jaartal2009
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erli Esselink - Koepeltje - ter herinnering kopen? Bied vanaf 50!

Erli Esselink - Koepeltje - ter herinnering

Geplaatst doorlady2

Jaartal2009
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst