Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA)

Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!
Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!
  • Ernest Dezentje (1884-1972)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1954
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 71 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst 79 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ernest Dezentje (1885-1972)
Sumatra Bos Palembang 1954
Olieverf op Doek
Gesigneerd Rechtsonder
Goede Conditie
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Ernest Dezentje (1884-1972)

Indonesisch Indonesisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Amsterdam75
144 verkochte items
Alle items (5)
67 cm
79 cm
59 cm
71 cm