Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2014 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Street Art |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15 |
Ernest Zacharevic - "Enjoy Graffiti"
Technique: Colour Screen Print
Material: 280 gsm Art Kraft Paper
Year: 2014
Dimensions: approx 75 x 54 cm
Edition: x / 15
Hand signed: yes
Hand numbered: yes
Stamped: yes
Condition: As New (never framed, stored flat and in the dark)
COA: yes, by Graffiti Prints
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 8-9-2018 om 23:57 |
Eindtijd | 15-9-2018 om 22:17 |