Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda

Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 100!
Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 100!Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 100!
  • Ernst Ludwig Kirchner (1880-1938)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1915
Techniek Acryl
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 92 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Afdruk van het schilderij Bildnis Gerda, portret van Gerda. Het originele werk is gemaakt in 1914.
Kirchner was een leidende figuur in kunstenaarsgroep "Die Brucke".
Gouden lijst in goede staat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25