Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda

Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 150!
Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 150!Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 150!Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 150!Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 150!
  • Ernst Ludwig Kirchner (1880-1938)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1914
Techniek Acryl
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Het kunstwerk op de afbeelding is een reproductie van het schilderij "Portret van Gerda" uit 1914 van de Duitse expressionistische kunstenaar Ernst Ludwig Kirchner.
Het originele werk is gemaakt met olieverf op doek.
Kirchner was een leidende figuur binnen de Duitse expressionistische groep Die Brücke.
Het schilderij staat bekend om zijn expressieve en gedurfde gebruik van kleuren, zoals groen, blauw en geel.
De identiteit van de afgebeelde vrouw, Gerda, blijft enigszins mysterieus.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25