Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 8 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 8-11-2019 om 11:53 |
Eindtijd | 12-11-2019 om 19:23 |