Erwin van Krey - Akt / Kniender

Erwin van Krey - Akt / Kniender kopen? Bied vanaf 100!
Erwin van Krey - Akt / Kniender kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Kniender kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Kniender kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Kniender kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Kniender kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Kniender kopen? Bied vanaf 100!
  • Erwin van Krey (1959)
TypeFotografie
Jaartal2022
TechniekDigitale Print
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Akt / Kniender
Photo print on aluminium dibond
30x20 cm.
Edition of 50
Signed on reverse
Shipped insured and trackable (DHL)

Erwin van Krey (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7)

Lid sinds 2018
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
20 cm
30 cm
Sluit over 7d 1u 1m 14s
Openingsbod€ 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVught,  Nederland
Starttijd:26-01-2023 om 09:07
Eindtijd:06-02-2023 om 19:27