Erwin van Krey - Akt / Zimmer - Verkocht

Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!
Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!
  • Erwin van Krey (1959)
TypeFotografie
Jaartal2022
TechniekDigitale Print
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Akt / Zimmer (mit gelbem Vorhang)
Photo print on aluminum dibond
30x30 cm.
Edition of 50
Signed on reverse
Shipped insured and trackable (DHL)

Erwin van Krey (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7 )

Lid sinds 2018
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-09-2022 om 14:34
Eindtijd:08-11-2022 om 09:14
AHRK
06 nov. / 11:22
€ 90