Erwin van Krey - Binoculars - Verkocht

Erwin van Krey - Binoculars kopen? Bied vanaf 350!

Erwin van Krey - Binoculars kopen? Bied vanaf 350!Erwin van Krey - Binoculars kopen? Bied vanaf 350!Erwin van Krey - Binoculars kopen? Bied vanaf 350!Erwin van Krey - Binoculars kopen? Bied vanaf 350!Erwin van Krey - Binoculars kopen? Bied vanaf 350!
  • Erwin van Krey (1959)
Jaartal2023
OnderwerpErotiek
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Binoculars
oil on canvas
30x30 cm.
Signed on reverse
Shipped insured and trackable (DHL)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Erwin van Krey (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Kunstcontract
Lid sinds 2018
64 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
30 cm
30 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVught,  Nederland
Starttijd1-12-2023 om 13:42
Eindtijd11-12-2023 om 22:11
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken