Erwin van Krey - Boy on an autoped

Erwin van Krey - Boy on an autoped kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Erwin van Krey - Boy on an autoped kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Boy on an autoped kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Boy on an autoped kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Boy on an autoped kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Boy on an autoped kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (8)

Lid sinds 2018
23 verkochte items
  • Erwin van Krey (1959)
Jaartal2019
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boy on an autopedOil on linen30 x 25 cm.Signed on reverse Insured and trackable (DHL)

Erwin van Krey (1959)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (8)

Lid sinds 2018
23 verkochte items
25 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:06-06-2019 om 20:23
Eindtijd:12-07-2019 om 19:04

Biedingen (1):

iRon1952
12 jul. / 15:46
€ 150