Erwin van Krey - Café

Erwin van Krey - Café kopen? Bied vanaf 200!
Erwin van Krey - Café kopen? Bied vanaf 200!Erwin van Krey - Café kopen? Bied vanaf 200!Erwin van Krey - Café kopen? Bied vanaf 200!Erwin van Krey - Café kopen? Bied vanaf 200!Erwin van Krey - Café kopen? Bied vanaf 200!
  • Erwin van Krey (1959)
Jaartal2021
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Café
oil on canvas
30 x 40 cm.
Signed on reverse
Shipped insured and trackable (DHL)

Erwin van Krey (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7 )

Lid sinds 2018
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
40 cm
30 cm
Starttijd:11-10-2022 om 13:15
Eindtijd:16-10-2022 om 21:43
Openingsbod € 200
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVught,  Nederland