Erwin van Krey - Franzl - Verkocht

Erwin van Krey - Franzl kopen? Bied vanaf 150!
Erwin van Krey - Franzl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Franzl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Franzl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Franzl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Franzl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Franzl kopen? Bied vanaf 150!
  • Erwin van Krey (1959)
Jaartal2021
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Franzl
Screenprint, oil on canvas
50x60 cm.
Signed on reverse
Shipped insured and trackable (DHL)

Erwin van Krey (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7 )

Lid sinds 2018
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
67 cm
57 cm
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-09-2022 om 11:32
Eindtijd:01-10-2022 om 21:03
GeaJegen
01 okt. / 11:56
€ 150