Erwin van Krey - Woodwork - Verkocht

Erwin van Krey - Woodwork kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 125,00

Erwin van Krey - Woodwork kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Woodwork kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Woodwork kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Woodwork kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Woodwork kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7)

Lid sinds 2018
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Erwin van Krey (1959)
Jaartal2018
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Woodwork
Oil on linen
25 x 30 cm.
Signed on reverse
Insured and trackable (DHL)

Erwin van Krey (1959)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7)

Lid sinds 2018
33 verkochte items
25 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:19-05-2019 om 09:40
Eindtijd:26-05-2019 om 19:47
Strechgel
26 mei / 16:19
€ 125