Espen Hagen - 007 - Verkocht

Espen Hagen - 007 kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Espen Hagen - 007 kopen? Bied vanaf 95!Espen Hagen - 007 kopen? Bied vanaf 95!Espen Hagen - 007 kopen? Bied vanaf 95!Espen Hagen - 007 kopen? Bied vanaf 95!Espen Hagen - 007 kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
76 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Espen Hagen (1964-2008)
Jaartal2007
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij Espen Greger Hagen uit 2007
Titel: 007
Afmeting; 90 x 60 cm
Acrylverf en gespannen op een stevig houten spieraam.

Wordt goed verpakt en aangetekend/verzekerd verzonden.
Afhalen is ook mogelijk.

Geen beschadigingen

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
76 verkochte items
60 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 08:32
Eindtijd:12-12-2020 om 20:21
Claire123
12 dec. / 19:54
€ 95