Espen Hagen - Blowjob - Verkocht

Espen Hagen - Blowjob kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Espen Hagen - Blowjob kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Blowjob kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Blowjob kopen? Bied vanaf 1!Espen Hagen - Blowjob kopen? Bied vanaf 1!
  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Stift
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 52.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Stift op karton van Espen Greger Hagen.
In een nette lijst met passe-partout.

Espen werkt in het verleden veel met Herman Brood.

Bieden vanaf 1 euro!
Zie foto's
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Espen Hagen (1964-2008)

Nederlands NederlandsNoors Noors Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Os
188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
52.5 cm
52.5 cm
30 cm
30 cm