Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werk van Espen Greger Hagen (1964 - 2008) Vriend en leerling van Herman Brood waarmee hij samen heeft geëxposeerd.
Btw factuur 21% is mogelijk bij aankoop.
In uitstekende staat en heeft nog nooit gehangen. Met Certificaat!
Het werk dateert uit 2007 en heeft de afmetingen 100 X 100 cm. Opgespannen op een houten spieraam.
Gesigneerd door Espen Greger Hagen met stift op de zijkant. Inclusief handgesigneerd certificaat.
Ik heb meerdere werken beschikbaar.
Verzending is mogelijk, aangetekend en verzekerd naar zowel Nederland als België en binnen de EU. Ophalen mag natuurlijk ook in Zwaag/ Hoorn.
Zie mijn overige veilingen voor meer werken.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwaag, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Zwaag, Nederland |
Starttijd | 25-7-2021 om 23:31 |
Eindtijd | 8-8-2021 om 22:18 |