Esteve Casanoves - Gouache en potlood, Abstracte voorstelling - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Esteve Casanoves - Gouache en potlood, Abstracte voorstelling - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Esteve Casanoves - Gouache en potlood, Abstracte voorstelling - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Esteve Casanoves - Gouache en potlood, Abstracte voorstelling - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Esteve Casanoves - Gouache en potlood, Abstracte voorstelling - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Esteve Casanoves - Gouache en potlood, Abstracte voorstelling - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Esteve Casanoves - Gouache en potlood, Abstracte voorstelling - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
  • Esteve Casanoves (1954)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 102 cm (h x b)
Lijst84 cm x 123.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Werk op bewerkt papier in mooie diepe lijst (7 cm)

Herkomst: Royal FloraHolland

Administratieve code:

QQFLORA

Esteve Casanoves (1954)

Spaans Spaans

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (690)
123.5 cm
84 cm
102 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:21-01-2019 om 11:47
Eindtijd:29-01-2019 om 19:21
Morris14
23 jan. / 18:25
€ 50