Esther Brink - Zonder Titel, 2003 - Verkocht

Esther Brink - Zonder Titel, 2003 kopen? Bied vanaf 50!

Esther Brink - Zonder Titel, 2003 kopen? Bied vanaf 50!Esther Brink - Zonder Titel, 2003 kopen? Bied vanaf 50!Esther Brink - Zonder Titel, 2003 kopen? Bied vanaf 50!Esther Brink - Zonder Titel, 2003 kopen? Bied vanaf 50!
  • Esther Brink (-2012)
Jaartal2003
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Prettig werk van Esther Brink.
  • Voorstellend: Reflectie in water.
  • Gemengde techniek:  ecoline, acryl, gesso.
  • Zes losse paneeltjes (18x13 cm).
  • Ingelijst in eenvoudige, zelf gemaakte lijst.
  • Gegevens op de laatste foto anoniem gemaakt.

Over Esther Brink:

"Esther Brink, gouache, schilderijen, gemengde technieken, begon met schilderen in 1986. Zij volgde enkele lessen bij een bevriend kunstenaar, maar is autodidact. Kleuren, vormen en materialen van de natuur zijn haar belangrijkste inspiratiebron. Esther Brink zoekt altijd naar basisproducten van de natuur en recyclingmateriaal dat zij vervolgens verwerkt in haar schilderijen.

Haar 'materieschilderijen' bevatten naast gouacheverf, kruiden, takken, zand, plastic, hout, bladeren, autoruiten, noem maar op. Haar atelier stond in Ronde Hoep in Ouderkerk aan de Amstel.''
Werk in goede staat, lijst in redelijke staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50

Esther Brink (-2012)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  djs
Lid sinds 2018
113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
53.5 cm
71 cm
36 cm
39 cm

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd4-10-2020 om 16:06
Eindtijd19-11-2020 om 8:40
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken