Hendrik de Laat - Ets

Ets  kopen? Bied vanaf 100!
Ets  kopen? Bied vanaf 100!Ets  kopen? Bied vanaf 100!Ets  kopen? Bied vanaf 100!Ets  kopen? Bied vanaf 100!
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
TypeTekening / Aquarel

Ets van het Lombardje  te 's-Hertogenbosch,  gedateerd op 1927. Oplage onbekend.

Verkoopprijs is exclusief verzendkosten. Afhalen is altijd mogelijk.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland

Starttijd5-3-2017 om 13:52
Eindtijd19-3-2017 om 13:52
Openingsbod € 100
Objectlocatie's-Hertogenbosch,  Nederland