Eugene Peters - de kreeften parade - Verkocht

Eugene Peters - de kreeften parade kopen? Bied vanaf 1600!

Eugene Peters - de kreeften parade kopen? Bied vanaf 1600!Eugene Peters - de kreeften parade kopen? Bied vanaf 1600!Eugene Peters - de kreeften parade kopen? Bied vanaf 1600!Eugene Peters - de kreeften parade kopen? Bied vanaf 1600!Eugene Peters - de kreeften parade kopen? Bied vanaf 1600!
  • Eugene Peters (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2007
Drager Paneel
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Werk in prima staat, vorig jaar nog laag nieuwe vernis gekregen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arendonk, België

Eugene Peters (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  guyhens
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (0)
85 cm
44 cm
80 cm
40 cm