Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening

Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!
Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 65!
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1920
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uiterst gedetailleerde tekening door Eugene Rensburg
Voorstelling van de Molensteeg in Rotterdam
Losbladig, beeldmaat 60x39
Gesigneerd en gedateerd l.o. in potlood: 'Eug Rensburg 1920'
Getiteld in potlood r.o.: 'Molesteeg Rotterdam'
Aan de achterzijde is de tekening voorzien van een officieel collectiestempel van Rotterdam
Authenticiteit volledig gegarandeerd

De Molensteeg is een straat in Rotterdam die na het bombardement in 1940 niet meer terugkwam in het stratenplan.
De straat liep ten zuiden van de Sint Laurenskerk, tussen het Hang / Grote Markt en de Noordblaak.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Eugene Rensburg (1872-1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  lenteman
3380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
39 cm
60 cm