Eveline Swidde - Acryl op papier, Compositie met vijf narcissen - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Eveline Swidde - Acryl op papier, Compositie met vijf narcissen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Eveline Swidde - Acryl op papier, Compositie met vijf narcissen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Eveline Swidde - Acryl op papier, Compositie met vijf narcissen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Eveline Swidde - Acryl op papier, Compositie met vijf narcissen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
Alle items van deze verkoper (513)
  • Eveline Swidde (1948)
Jaartal1991
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen57.5 cm x 87.5 cm (h x b)
Lijst71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Er zit een kras in het passe-partout rechts.

Eveline Swidde (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
101 cm
71 cm
87.5 cm
57.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 12:32
Eindtijd:07-03-2020 om 19:01
jwdevaal
02 mrt. / 14:56
€ 40