Fabian Müller: Lithografie, People - Verkocht

Fabian Müller: Lithografie, People kopen? Bied vanaf 4!

Verkoopprijs: € 6,00

Uwe Muller-Fabian

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Uwe Muller-Fabian
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Fabian Müller
Titel: People
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 39/150
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Uwe Muller-Fabian

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Dit item is verkocht voor 6,00
Starttijd:08-12-2016 om 17:32
Eindtijd:23-12-2016 om 16:32
Biedingen (2)
Peinado
22 dec. / 22:44
€ 6
Lv91
22 dec. / 11:19
€ 4