Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening

Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening kopen? Bied vanaf 75!
Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening kopen? Bied vanaf 75!Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening kopen? Bied vanaf 75!
  • Ferdinand Ernst Lintz (1833-1909)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Potlood
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerd met inkt r.o.
Het blad is bevestigd op papier.
Geplaatst achter passepartout en glas.
In een fraai geornamenteerde antieke lijst.
In goede gebruikte staat. Klein snippertje papier op de rok.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00

Ferdinand Ernst Lintz (1833-1909)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
1968 verkochte items
Alle items van deze verkoper (125)
25 cm
35 cm
12 cm
23 cm