Ferdinand Pire - Hélêne - Verkocht

Ferdinand Pire - Hélêne kopen? Bied vanaf 500!

Ferdinand Pire - Hélêne kopen? Bied vanaf 500!Ferdinand Pire - Hélêne kopen? Bied vanaf 500!Ferdinand Pire - Hélêne kopen? Bied vanaf 500!Ferdinand Pire - Hélêne kopen? Bied vanaf 500!
  • Ferdinand Pire (1943)
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk in zeer goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Halle, België

Ferdinand Pire (1943)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Bekkie007
Lid sinds 2023
1 verkochte items
60 cm
80 cm
40 cm
60 cm

ObjectlocatieHalle,  België
Starttijd30-11-2023 om 18:37
Eindtijd11-12-2023 om 22:38
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken