Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven

Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 60!
Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 60!Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 60!Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 60!Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 60!Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 60!Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 60!Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 60!
  • Fernand Andrey-Prévost (1890-1961)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi bloemstilleven van de Franse schilder Fernand Andrey-Prévost (1890-1961).

Gesigneerd: F. Andrey-Prévost
Bloemstilleven
Olieverf op doek

De conditie is goed.
Het doek heeft craquelé.

Ophalen of verzenden
Bij verzending gaat het schilderij zeer goed verpakt en aangetekend met PostNL mee.
ConditieRedelijk
Het doek heeft craquelé.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Fernand Andrey-Prévost (1890-1961)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ISJ
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
48 cm
56 cm
37 cm
45 cm