Mooi werk in typische CoBrA beweging stijl van kunstenaar Finn Pedersen (Denemarken, 1944 - 2014) Een uniek en modern kleurrijk schilderij met dik opgezette verf. Prachtige kleuren, een genot om naar te kijken. Het werk verkeert in zeer goede staat. Olieverf op doek uit 2008.
Achteraan het doek gesigneerd, gedateerd + titel. (zie foto's) Het werk kan zo aan de muur.
Finn Pedersen is geboren in 1944 op het eiland Bornholm (Denemarken) en gestorven op 18juni 2014. Finn Pedersen word omschreven als een neo-cobra kunstenaar. Hij haalde veel inspiratie uit de cobra - beweging. De felle kleuren en de steeds terugkomende maskers zijn eigen aan Pedersen.
Zeer Goed