Origineel werk van Finn Pedersen (Bornholm 1944-Copenhagen 2014) die wordt gezien als Neo CoBrA kunstenaar.
Dit werk is een compositie van olieverf op doek ingelijst en het verkeerd in een goede conditie. In dit werk heeft hij gekozen voor een aantal grotere figuren, in de van hem bekende stijl en lekker dik in de olieverf gezet. Het werk is links onder gemonogrameerd en uiteraard gegarandeerd authentiek.
Zijn werk wordt sinds de jaren tachtig wereldwijd verzameld, vooral in Noord Europa en Noord Amerika.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00