Mooi werk in typische CoBrA beweging stijl van kunstenaar Finn Pedersen (Denemarken, 1944 - 2014)
- Olieverf op doek. Achterop het doek gesigneerd + titel. - Profesioneel ingelijst met een zilver beschilderde houten lijst - Herkomst: Artlove/Artpoint
Het werk kan worden bezorgd of worden opgehaald.
Finn Pedersen is geboren in 1944 op het eiland Bornholm (Denemarken) en gestorven op 18juni 2014. Finn Pedersen word omschreven als een neo-cobra kunstenaar. Hij haalde veel inspiratie uit de cobra - beweging. De felle kleuren en de steeds terugkomende maskers zijn eigen aan Pedersen.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,75