Firma Regout & Co - Antiek bord decor Pekin

Firma Regout & Co - Antiek bord decor Pekin kopen? Bied vanaf 15!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 12,00

Firma Regout & Co - Antiek bord decor Pekin kopen? Bied vanaf 15!Firma Regout & Co - Antiek bord decor Pekin kopen? Bied vanaf 15!Firma Regout & Co - Antiek bord decor Pekin kopen? Bied vanaf 15!Firma Regout & Co - Antiek bord decor Pekin kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Firma Regout & Co (1827-1899)
TypeGlas / Keramiek
Periode1850 t/m 1900
Afmetingen2 cm x 23 cm x 23 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Antiek bord decor Pekin uitvoering Petrus Regout uit Maastricht. Het bord is gedecoreerd met een blauw Chinees transfer decor. Gemerkt aan de onderzijde.

Onbeschadigde conditie.

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:16-02-2019 om 17:56
Eindtijd:09-07-2019 om 11:54

Biedingen (1):

Malida70
9 jul. / 11:53
€ 12