Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk - Verkocht

Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!
Varia

Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!Firma Regout & Co - Zeer fraai antiek werk kopen? Bied vanaf 39!
  • Firma Regout & Co (1827-1899)
Type kunstwerkVaria
Periode1850 t/m 1900
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Mooi exemplaar porseleinen bord antiek.
Binnen Nederland € 7,00