Floor de Bruyn Kops - Hollands landschap - Verkocht

Floor de Bruyn Kops - Hollands landschap kopen? Bied vanaf 350!
  • Floor de Bruyn Kops (1944)
Jaartal1991
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 100 cm (h x b)
Lijst105 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk bollenveld met passe-partout  in goudkleurige metalen lijst

Floor de Bruyn Kops (1944)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Mjdullaart

Lid sinds 2019
1 verkochte items
125 cm
105 cm
100 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 285,00
Starttijd:23-10-2019 om 15:03
Eindtijd:02-11-2019 om 17:24
Wiwa
31 okt. / 15:57
€ 285