Floor de Bruyn Kops - "Hollands Landschap" - Verkocht

Floor de Bruyn Kops - "Hollands Landschap" kopen? Bied vanaf 45!
Floor de Bruyn Kops - "Hollands Landschap" kopen? Bied vanaf 45!Floor de Bruyn Kops - "Hollands Landschap" kopen? Bied vanaf 45!Floor de Bruyn Kops - "Hollands Landschap" kopen? Bied vanaf 45!Floor de Bruyn Kops - "Hollands Landschap" kopen? Bied vanaf 45!Floor de Bruyn Kops - "Hollands Landschap" kopen? Bied vanaf 45!
  • Floor de Bruyn Kops (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
Passe-partout90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Kleurenlitho
Weidelandschap met koeien
nummer 30 van een reeks van 150

Floor de Bruyn Kops
Hollands Landschap

verzending mogelijk in overleg met de koper

Floor de Bruyn Kops (1944)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  barendswim

11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
70 cm
90 cm
55 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-01-2022 om 21:51
Eindtijd:20-02-2022 om 14:47
leonardus
20 feb. / 13:48
€ 45