Floor de Bruyn Kops - Zittend naakt - Verkocht

Floor de Bruyn Kops - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 450!
Floor de Bruyn Kops - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 450!Floor de Bruyn Kops - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 450!Floor de Bruyn Kops - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 450!
  • Floor de Bruyn Kops (1944)
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst53.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij in heldere tinten van deze bekende schilder. Doet zeer hoge prijzen in galeries. Sla je slag op deze veiling. Gesigneerd met monogram

puntgaaf

Floor de Bruyn Kops (1944)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
53.5 cm
53.5 cm
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2020 om 14:58
Eindtijd:03-07-2020 om 15:55
Adriaen
03 jul. / 12:40
€ 400