Floris Andrea, fotografie, ' Bertha' 2010 - Verkocht

Floris Andrea, fotografie, ' Bertha' 2010 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Floris Andrea, fotografie, ' Bertha' 2010 kopen? Bied vanaf 40!Floris Andrea, fotografie, ' Bertha' 2010 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Floris Andrea (1967)
TypeFotografie

15 x 20 cm - niet ingelijst - 2010 - oplage 3/4 - Hahnemuhlegloss Barytha - gesigneerd op voorzijde

Floris Andrea (1967)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-09-2017 om 11:26
Eindtijd:25-09-2017 om 11:26
DaCrow
25 sep. / 10:15
€ 40