Jose Maria Capricorne - Fluitiste en man met vogel - Verkocht

Jose Maria Capricorne - Fluitiste en man met vogel kopen? Bied vanaf 100!

Jose Maria Capricorne - Fluitiste en man met vogel kopen? Bied vanaf 100!Jose Maria Capricorne - Fluitiste en man met vogel kopen? Bied vanaf 100!
  • Jose Maria Capricorne (1932)
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ik weet het materiaal niet zeker maar denk dat het olieverf. Ook de periode waarin het werk is gemaakt is een inschatting.
Ingelijst door Ton Roelofs lijstenmakerij in Amsterdam.

Jose Maria Capricorne (1932)

Nederlands NederlandsCaribisch Nederland Caribisch Nederland

Geplaatst door  Buurtteam
Lid sinds 2022
2 verkochte items
62 cm
53 cm
30 cm
22 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd3-8-2022 om 16:00
Eindtijd17-8-2022 om 21:22
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken