Fons Haagmans - Klok en hamer - Verkocht

Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!
Grafiek (handgesigneerd)

Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - Klok en hamer kopen? Bied vanaf 120!
  • Fons Haagmans (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 85 cm (h x b)
Incl. lijst 86 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 33
Zeer grote ingelijste grafiek van Fons Haagmans.
editie nummer: 18/33, gesigneerd en genummerd in potlood. Fons Haagmans 2003.
Ingelijst in zeer fraaie verdiepte houten lijst,  op de grafiek zijn twee paarse sierstenen gelijmd.
Afkomstig uit de LINK collectie.
In mooie conditie/ vanwege de grote afmeting van de lijst kan het niet per post verzonden worden.
Afhalen in Amsterdam is mogelijk of levering aan huis voor  E 0,15 per kilometer vanuit Amsterdam. Bezorging in straal 10 km van Amsterdam gratis.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,50
Wereldwijd € 25,00

Fons Haagmans (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  NeoGeo
94 verkochte items
110 cm
86 cm
85 cm
60 cm