Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 105.5 x 280 cm (h x b) |
Incl. lijst | 113 x 289 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Dit schilderij is ons eigendom en origineel van de beeldend kunstenaar Fons Lemmens. Fons Lemmens heeft dit schilderij gemaakt in 1987 en is aan de achterzijde door hem zelf gesigneerd. Toen Fons Lemmens nog leefde, heeft hij contact met ons opgenomen; hij wilde dit tweeluik graag terug kopen. Maar omdat Fons te weinig bood, is deze koop niet doorgegaan. Fons heeft deze werken gemaakt in het kader van een BKR regeling. Door één van de Haagse ministeries aangekocht en daarna in ons bezit gekomen. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 24-4-2024 om 8:58 |
Eindtijd | 3-5-2024 om 21:06 |