Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik - Verkocht

Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik kopen? Bied vanaf 185!
Prenten & Uitgaves

Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik kopen? Bied vanaf 185!Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik kopen? Bied vanaf 185!Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik kopen? Bied vanaf 185!Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik kopen? Bied vanaf 185!Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik kopen? Bied vanaf 185!Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik kopen? Bied vanaf 185!Francis Bacon - Derrière le Miroir 1966 no. 162 met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik kopen? Bied vanaf 185!
  • Francis Bacon (1909-1992)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1966
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.2 x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Gezochte uitgave met 5 kleurenlitho's en uitvouwbaar drieluik van Francis Bacon.

34 pagina's, uitgegeven in 1966

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.
ConditieRedelijk
De omslag is behoorlijk beschadigd met gerepareerde scheuren, zie foto's.

De inhoud is in goede conditie, een paar kleine roestvlekjes en wat vouwtjes in de blanke marges.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

Francis Bacon (1909-1992)

Engels EngelsIers Iers Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Harlem2013
106 verkochte items
28.2 cm
38.2 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd24-5-2023 om 10:27
Eindtijd15-11-2023 om 12:45
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken