Franco Bulletti - zeefdruk - 2007 - Verkocht

Franco Bulletti - zeefdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Franco Bulletti - zeefdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 45!Franco Bulletti - zeefdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 45!Franco Bulletti - zeefdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 45!Franco Bulletti - zeefdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 45!
  • Franco Bulletti (1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/100
Zeefdruk van de Italiaanse kunstenaar Franco Bulletti. Nummer: 47/100. Jaar
: 2007. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Linksonder en rechtsboven een heel klein vouwtje in de witte hoek. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95

Franco Bulletti (1925)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  KiewitKunstplus
1208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
33 cm
48 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd5-1-2021 om 13:03
Eindtijd11-1-2021 om 20:38
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken