| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Uniek, een serie van vier grote inkttekeningen van deze veelzijdige kunstenaar.
Alle vier voorzien van een mooie zware houten lijst en passe-partout, maten 105 x 80 cm !!. Ondanks professionele en dure inlijsting kun je licht gele plekken zien van bevestigingstape ( als je het weet en heel goed kijkt, kan weggenomen worden door lijstenmaker, absoluut niet storend , maar moet dit wel vermelden)
Kunnen in Arnhem op afspraak voor bieding gezien worden.
Frank Sciarone, 1951
Beeldend kunstenaar, afgestudeerd 1978. Met tentoonstellingen in onder meer het Stedelijk Museum in Amsterdam, Groninger Museum, Groningen, Fries Museum, Leeuwarden en het Rijksmuseum Twenthe in Enschede. Meerdere solopresentaties in galerie Phœbus • Rotterdam en exposities ondermeer in de Kunstvereniging van Diepenheim, K09 in Groningen en DeFka Assen.
De basis van het werk van Sciarone is de autonome kunst. In zijn werk speelt de positie van het lichaam/volume een rol. Sciarone: Wanneer in een ruimte die gevuld is met allerlei voorwerpen en objecten één voorwerp wordt verplaatst, is daarmee de totale samenhang veranderd, inclusief de positie van degene die het voorwerp verplaatst. Sciarone werkt ook in de publieke ruimte. Hij plaatst zijn kunstwerken zorgvuldig, een nieuw evenwicht creërend. (Werken in o.a. in Amsterdam, Groningen en Almelo). Sciarone was gedurende 20 jaar coördinator en docent op de AKI, academie voor beeldende kunst in Enschede. Momenteel is hij docent aan de Academie voor Bouwkunst in Groningen.
| Transport | |
| Garantie | |